24. 7. 2018

Zastupitelstvo

Děkujeme za projevenou důveru ve volbách do zastupitelstva, podařilo se nám získat 3 z 9 mandátů.

    Vážení sousedé,

    podpoříte-li nás ve volbách do místního zastupitelstva, dokážeme mnohem víc, než doposud. Věříme, že s klidem a slušností dokážeme lidi spojovat namísto neustálých hádek a rozporů. Díky našim zkušenostem budeme žádat o dotace na velké i malé projekty, zrevidujeme obecní majetek i smlouvy, nastavíme spravedlivá pravidla a budeme se chovat tak, aby se za nás naše děti, ale i naši sousedé, nemuseli stydět.

    Ať tyto volby dopadnou jakkoli, budeme dál jako dobrovolníci dělat veřejné akce a budeme se stále snažit o to, aby se nám všem v Hrobcích a Rohatcích žilo lépe. Přejeme si, aby naše děti viděly, že život není jen o boji, ale o pomoci a sounáležitosti, a až vyrostou, aby i pro ně byly Hrobce a Rohatce srdeční záležitostí a aby zůstaly místními patrioty.

    Hrobce a Rohatce jsou náš domov a víme, že se toho dá hodně dělat lépe. Pomozte nám s tím, podpořte nás prosím ve volbách. Má to smysl.

    Kateřina Hlaváčová, kandidátka na starostku

Jak nás můžete podpořit


Mluvte se svými sousedy a známými, přijďte k volbám a dejte hlas celé naší kandidátce. Řekněte nám, co si přejete změnit, aby se Vám tu žilo ještě lépe, opravdu nás to zajímá – naším cílem je lepší budoucnost pro všechny.

Kandidátku a informace o našem týmu najdete zde.

Náš volební program najdete zde

Co jsme již dokázali
Už roky jako dobrovolníci organizujeme většinu akcí od dětských dnů po velké oslavy. Díky účasti ve finančním výboru obce jsme snížili daně a stabilizovali hospodářskou činnost obce, získali jsme dotace i pro školku, spolu s Věrou Jaborovou jsme zprovoznili Knihočekárnu, úspěšně jsme navrhli udělévání čestných občanství, píšeme kroniku a tvoříme Hrobeckou Vlnu. Nyní chystáme sázení Lípy svobody na 100. výročí založení republiky.