Kateřina Hlaváčová se stala starostkou Hrobec

Děkuji všem za projevenou důvěru – voličům, zastupitelům i dalším, kteří podpořili mé zvolení starostkou Hrobec. Jsem také moc ráda, že byla všemi zastupiteli místostarostkou zvolena Petra Peřinová, které mohu plně důvěřovat osobně i profesně. Společně budeme pracovat dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Je jasné, že to nebude snadná práce – úřad oficiálně přeberu ve čtvrtek 1. listopadu, ale již od úterý jsem v plném zápřahu. S koncem měsíce se objevilo několik “hořících věcí”, které bylo nutné dotáhnout do konce, aby nepřišla vniveč práce předchozího vedení obce. Jako nejtěžší se zatím ukázal boj proti pomluvám, které šíří lidé, od kterých jsme to nečekali. Možná jsme “jen ženské”, ale věřím, že za nás mluví naše činy lépe, než za nás mluví někteří jiní lidé…

Děkuji vám za trpělivost a také za pomoc, kterou nabízíte. Potrvá nějaký čas, než zrevidujeme stav majetku obce, projdeme smlouvy, přestojíme několik kontrol, vytvoříme smysluplný strategický plán, a začnou se objevovat výsledky naší práce. Pravidelně vás budeme informovat, co řešíme – hlavní informace budou na oficiálních stránkách obce, méně formální zprávy budou na stránkách našeho spolku Pro lepší budoucnost. A budu ráda, když mi vždy řeknete, co si myslíte.

Kateřina Hlaváčová